Cinderella 2015

by - 8.7.15

Büyükler için masal.Sadece miniklerin değil, bazen umudumuzu kaybettiğimizde, mucizelere ihtiyaç duyduğumuzda ve kısıldığımız kapandan çıkmak istediğimizde masallar biz yetişkinlerin de imdadına koşar. Yahu bu yaşta masal mı dinleyelim şimdi diyenleri duyabiliyorum. Dinlemeyin izleyin !
Klasik bir masal Cinderella
Hikayeyi çoğu kişi bilse de üstünden geçelim.

Annesinin ölümünün ardından babası başka bir kadınla evlenen Ella, iyi niyetle üvey annesine ve onun iki kızına elinden geldiğince yardım etmektedir. Ancak tüccar babasının beklenmedik ve erken ölümü, onu hizmetçiliğe ve hiç istemediği bir hayata sürükler. 
    

Günün birinde ormanda karşılaştığı ve sarayda bir çırak zannettiği, ancak prens olduğundan habersiz olduğu yakışıklı genç ise onun kalbini çalacak ve yeniden umutla dolmasını sağlayacaktır.Sarayda düzenlenecek bir balodan haberi olduğunda Ella büyük bir heyecan duyar, ancak üvey annesi gitmesine izin vermez. Bir mucize, ona dilenci kılığında iyi kalpli bir periyi getirecektir.Filmin nasıl ilerleyeceğini bilmeme rağmen izlerken sıkılmadım. Kıyafetler, balolar, mucizeler bir anda filme kendinizi kaptırmanıza neden oluyor.
   

~~~~ Oyuncular da gayet iyi. Fakat izlerken ara sıra gülmedim değil. Masal edasında olduğu için bazı sahneleri çok abartılı buldum. Prensin tayt giymesi dışında çoğu şey iyiydi  (*゚▽゚*)Kısacası filmi izlemek size bir şey kaybettirmeyecektir. Aksine renkli, görselliklerle dolu, gerçek hayattan birazcık olsun uzaklaşacağınız keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.


You May Also Like

0 yorum

Link içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...